9ct Yellow Gold 7.5 Inch Oval Belcher Chain Bracelet HOBD-210-9Y-7.5
Order in 0 hrs 0 mins for Express Delivery
Colour: Gold
Learn more
Sold & Delivered by T.H.Baker
Delivery Only 49p On This Product
Standard Delivery in 5 working days
Eligible for return within 21 daysExclusions apply. Please see our returns policy
18+, T&C apply. Credit subject to status. Unregulated credit.
See more
At a Glance
Stylish oval belcher design
Crafted from 9ct yellow gold
7.5 inch comfortable length
Secure lobster claw clasp
Description
Elevate your style with this stylish oval belcher chain bracelet, crafted from the finest 9ct yellow gold. Perfect for layering or wearing solo, the 7.5 inch length ensures a comfortable fit, while the secure lobster claw clasp keeps it safely on your wrist. Weight: 1.1g Chain Width: 2.1mm Chain Thickness: 2.0mm Item Code: HOBD-210-9Y-7.5